Hala magazynowo – serwisowa wraz z powierzchnią biurową firmy Zetor powstaje w Kaliszu. Prace budowalne przy ul. Inwestorskiej w Kaliszu prowadzi firma Antczak. Zakończenie prac planowane jest na II kwartał 2016 roku.

Inwestor zlecił firmie Antczak wybudowanie hali magazynowo – serwisowej z częścią ekspozycyjno – biurową o powierzchni 3840 mkw. W budynku znajdzie się pokaźne zaplecze dla pracowników z szatniami i pomieszczeniami socjalnymi. Generalny wykonawca jest także odpowiedzialny za przygotowanie infrastruktury komunikacyjnej na terenie obiektu o łącznej powierzchni 17000 mkw. Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w oparciu o minimalizm i maksymalizację użyteczności. Jej autorem jest firma OMNIS z Ostrołęki, posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji obiektów przemysłowych.

aa

Projekt dla Zetora to kolejna realizacja FB Antczak na terenie Strefy Gospodarczej Dobrzec – Zachód. W poprzednich latach, firma odpowiedzialna była za wybudowanie na tym obszarze obiektu m.in. dla Meyer Tool Poland. Budowała też fabrykę MTM Industries w kaliskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK”.

2015-01-02 ok24.tv, wizualizacje: FB Antczak