Dał najwięcej na kampanię, został wiceprezydentem – Jakub Szczurek, szef młodzieżówki SLD zastąpił Ziemowita Borowczaka. Jak wynika z posiadanych przez nas dokumentów, w 2014 roku Szczurek dał najwięcej kasy na kampanię wyborczą prezydent Beaty Klimek. O sprawie szerzej pisze „Kurier Ostrowski”.

15327279_1193312517416058_1570564954711411864_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okrucieństwo pracowników fermy norek
– Po obejrzeniu filmu jestem w szoku – przyznaje Dariusz Hyhs, Powiatowy Lekarz Weterynarii. W szoku jest też niby Pierre Leeijen, właściciel fermy. I chce zgłosić do prokuratury – autora nagrania…

Tysiąc zł dla za śmierć dziecka…
25 lutego TIR uderzył w nastolatka przechodzącego prawidłowo przez jezdnię. Chłopak zginął na miejscu. Teraz zapadł wyrok w tej sprawie.

Lekarz z promilami
Że Ferdynand M. czasami przyjmuje pacjentów „na cyku”, podobno tajemnicą nie było. Aż jednemu z pacjentów puściły nerwy i wezwał policję.

Płóciennik do sądu, Waliszewska do prokuratury
Konflikt między dwoma klubami damskiej koszykówki staje się coraz bardziej napięty. Magdalena Waliszewska doniosła do prokuratury o rzekomych nieprawidłowościach w TS Ostrovia. Alicja Płócinnik grozi One Team Ostrów sprawą sądową.

Powiatowy remanent samorządowy
W końcówce listopada, równe dwa lata po wyborach, liderzy samorządowi powiatu spotkali się z dziennikarzami, by podsumować dokonania i priorytety minionej połowy kadencji. A te, w największym skrócie, można określić tak: realizacja inwestycji bez zaciągania nowych zobowiązań, skuteczne pozyskiwanie środków zewnętrznych i przygotowanie do nowej perspektywy unijnej.

2016-12-06 ok24.tv, fot FB kurier Ostrowski