TS OSTROVIA składa zawiadomienie do prokuratury. Sprawa ma dotyczyć przywłaszczenia przez jedną z osób z zarządu klubu 15 000 złotych.

– Postępowanie rozpoczęło się pod koniec października. Trwają przesłuchania świadków i gromadzenie niezbędnej dokumentacji. Sprawa rozpatrywana jest z artykułu 284, paragrafu 1 Kodeksu Karnego i dotyczy możliwości przywłaszczenia pieniędzy na szkodę TS Ostrovia – powiedział Radiu Centrum Marcin Kubiak, rzecznik prokuratury okręgowej w Ostrowie.

Zawiadomienie złożyła prezes klubu Alicja Płóciennik, która w rozmowie z Radiem Centrum potwierdziła, że sprawa dotyczy jednej z miejskich radnych, która została już kilka miesięcy temu poproszona o rezygnację z członkostwa w zarządzie klubu. 2 listopada 2016r. na stronie klubu pojawiła się informacja o zmianach w Zarządzie Towarzystwa Sportowego Ostrovia.

„W związku z opieszałością Sądu w Poznaniu dokonującego zmian w KRS  Zarząd Towarzystwa Sportowego Ostrovia podaje do wiadomości informacje dotyczące składu zarządu. Dnia 09.05 2016 zarząd przyjął rezygnację Pani Magdaleny Waliszewskiej . Od tego czasu zarząd pozostaje bez zmian.

scan0013n-765x496

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-11-03 ok24.tv za rc.fm