Kierujący wózkiem widłowym 60-letni mężczyzna załadował citroena, w którym siedziała jego 30-letnia synowa i wywiózł go poza teren posesji, na drogę. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie jednej z posesji w gminie Czajków w powiecie ostrzeszowskim. – Zgłoszenie dotyczyło konfliktu rodzinnego, który zakończył się narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia – mówi kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Przebywającej w citroenie kobiecie nic się nie stało. 60-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu. – Mundurowi ustalili, że mężczyzna prowadząc wózek widłowy umyślnie załadował samochód osobowy marki citroen, w którym przebywała 30-letnia kobieta (mieszkanka gminy Czajków) i wywiózł pojazd poza posesję – wyjaśnia kom. Jakubowska. – Sprawca samochód pozostawił na drodze. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia nie doznała obrażeń ciała i nie wymagała pomocy ambulatoryjnej.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Jego sprawą zajmie się prokurator. 60-latek najprawdopodobniej odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pokrzywdzonej.

2019-01-15 za pulstygodnia.pl