Ewelina Łuszczek, wokalistka kaliskiego studia wokalno-artystycznego „Piano Song” i uczestniczka muzycznego show Dwójki „The Voice of Poland” 29 listopada zaśpiewa z Edytą Górniak. Ewelina odpadła z programu, ale oczarowała  jurorkę do tego stopnia, że ta zaprosiła ją do udziału w swoim jubileuszowym koncercie z okazji 25-lecia pracy artystycznej.
20150905_213836_resized 20150905_213821_resized 20150905_213826_resized

W październikowym odcinku „The Voice Of Poland” Ewelina Łuszczek przegrała „Bitwę” z Julią Bogdańską, ale program mogła opuściła bez poczucia porażki. – Choć nie przechodzisz do dalszego etapu to zapraszam cię, żebyś zaśpiewała ze mną na jednym z moich koncertów jubileuszowych. Postaram się tak cię ugościć, żebyś zapomniała, że nie przeszłaś dalej – powiedziała Edyta Górniak, która od samego początku kibicowała Ewelinie. – Usłyszałam siebie… Kiedy usłyszałam jej głos i to, w jaki sposób podchodzi do dźwięku, jak interpretuje polski tekst w taki czysty sposób, to poczułam tak, jakbym słyszała siebie sprzed lat – powiedziała, przyjmując Ewelinę Łuszczek do swojej drużyny.

Tuż po ostatnim programie Ewelina napisała na swoim facebookowym profilu: „Oprócz cudownych muzycznych chwil i cudownych ludzi, z którymi miałam przyjemność współpracować spełniło się moje największe marzenie – poznałam Edytę, która zawsze była i jest dla mnie autorytetem, Divą i muzycznym drogowskazem. Tak naprawdę czuję, że wygrałam – bo zaśpiewanie w duecie z Edytą podczas Jej koncertu. To nagroda, jakiej się nigdy nie spodziewałam”.

Jubileuszowy koncert z udziałem Eweliny Łuszczek odbędzie się 29 listopada o godz. 18.00 w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety dostępne są m.in. w sieci.

2015-11-19 ok24.tv za faktykaliskie.pl