„Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”. Być może te właśnie hity popłybną z jarocińskiej sceny…

Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej, dołączyła do grona wykonawców Jarocin Festiwal 2019.
Choć od wydania pierwszej płyty, „Gemini”, minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.Kasia świętuje obecnie jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. W 2018 roku ukazał się długo oczekiwany, jej nowy album „Aya”, który uzyskał status złotej płyty i dwie nominacje do nagrody Fryderyk 2019.
W ciągu lat pracu artystycznej Kasia zdobyła wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards. Na jej koncie jest ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się złotem lub platyną.