W poniedziałek 29 lutego br. wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg odwiedzi Ostrów Wielkopolski, gdzie spotka się z władzami samorządowymi miasta i powiatu ostrowskiego oraz wójtami i burmistrzami. Głównym tematem rozmów będą przygotowania do wdrożenia rządowego Programu 500+ oraz realizacja samorządowych projektów z obszaru polityki prorodzinnej.

Po spotkaniu, o godz. 15.20, w siedzibie Starostwa Powiatowego odbędzie się briefing prasowy z udziałem wicewojewody wielkopolskiego, starosty ostrowskiego oraz przewodniczącego rady powiatu ostrowskiego. W Ostrowie Wlkp. wicewojewoda uczestniczyć będzie w naradzie rocznej Komendy Powiatowej PSP, w trakcie której nastąpi uroczyste pożegnanie komendanta powiatowego straży pożarnej Andrzeja Morty.

Jednym z punktów programu wizyty wicewojewody Marleny Maląg będzie też spotkanie z władzami powiatu oraz dyrektorem SP ZOZ w Ostrowie Wielkopolskim poświęcone planom inwestycyjnym szpitala na najbliższe lata. Wizytując szpital, wicewojewoda zapozna się z efektem prac inwestycyjnych remontowanego oddziału internistycznego.

2016-02-26 ok24.tv