Praktycznie nie ma inwestycji w naszym mieście, przy której mieszkańcy nie skarżyliby się na to, jak wykonawcy obchodzą się z drzewami i pozostałą zielenią. Inicjatywa Radnego Jakuba Paducha ma pomóc zachować nam zieleń w mieście.
W tym zakresie warto uczyć się od lepszych i dlatego zaproponowałem rozwiązanie, które we Wrocławiu przyjął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, wprowadzając standardy ochrony zieleni przy miejskich inwestycjach.

Wprowadźmy w Ostrowie standardy ochrony 🌿zieleni❗️

Praktycznie nie ma inwestycji🏗 w naszym mieście, przy której nie skarżylibyście się na to, jak wykonawcy obchodzą się z drzewami i pozostałą 🌿zielenią. Niestety betonoza to też częsta 🤒choroba dręcząca projektantów, którym łatwiej jest usunąć 🌳drzewa, niż dostosować projekty do istniejącej infrastruktury zieleni. W tym zakresie warto uczyć się od lepszych i dlatego zaproponowałem rozwiązanie, które we Wrocławiu przyjął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, wprowadzając 📄standardy ochrony zieleni przy miejskich inwestycjach. Co sądzicie o takim samorządowym benchmarkingu, czy Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek powinna przyjąć takie zarządzenie❓ 🤔 #Ostrów #Rada #radnyPaduch #ekologia #klimat #zieleń #drzewaŹródło nagrania: wlkp24.info / Telewizja Proart

Opublikowany przez Radnego Jakuba Paducha Czwartek, 5 grudnia 2019