Do dnia 2 kwietnia zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Kaliska – Serwańskiego (wjazd do Galerii Ostrovia). W związku z utrudnieniami w ruchu zmianie ulegają również trasy autobusów MZK linii C, M, 5, 11, 23 i 25 (w sobotę).

aleje03

 

 

 

 

 

 

 

LINIA ,,C”

Kierunek: Dworzec PKP p/Sienkiewicza
Od przystanku Limanowskiego – szpital ulicami: Limanowskiego, Kaliska, Nowa Krępa do ulicy Ofierskiego. Na rondzie przy galerii ,,Ostrovia” autobusy będą zawracały i dalej po dotychczasowej trasie.
Nieczynne pozostają przystanki: Al. Słowackiego Minimal, Al. Słowackiego Kaliska.

Kierunek: Dworzec PKP p/ Głogowską
Od przystanku Witosa prosto ulicą Ofierskiego. Na rondzie przy galerii ,,Ostrovia” autobusy będą zawracały i dalej ulicami: Ofierskiego, Nową Krępa, Kaliska do Limanowskiego.
Nieczynne pozostają przystanki: Galeria ,,Ostrovia” – ul.Serwańskiego, Al. Słowackiego – Kaliska.

LINIA ,,M”
Kierunek: Kalisz
Od przystanku Kompałły ulicami: Piłsudskiego, Kaliska, Nowa Krępa w Ofierskiego. Na rondzie przy galerii ,,Ostrovia” autobusy będą zawracały i następnie ulicami: Ofierskiego, Nowa Krępa, do Kaliskiej i dalej po dotychczasowej trasie.
Nieczynny pozostaje przystanek: Galeria,,Ostrovia”–ul. Serwańskiego.
Obowiązywać będzie przystanek: Ofierskiego – Galeria.

Kierunek: Ostrów Wlkp.
Od Czekanowa ulicami: Kaliska, Nowa Krępa do Ofierskiego. Na rondzie przy galerii ,,Ostrovia” autobusy będą zawracały i ulicami: Ofierskiego, Nowa Krępa do Kaliskiej i dalej po dotychczasowej trasie.
Obowiązywać będzie przystanek: Ofierskiego – Galeria.

LINIA ,,5”
Dla kursu o godzinie 14:35 z Koryt autobus nie kursuje do Kaliskiej – Spomasz tylko do Kaliskiej – bank ( przez Al. Słowackiego, Limanowskiego)
Nieczynne będą przystanki: Al.Słowackiego Minimal, Al.Słowackiego – Kaliska, Kaliska – Spomasz
Kurs powrotny o 15:20 rozpocznie się z Kaliskiej-bank.
LINIA ,,11”
Na odcinku Nowa Krępa – Limanowskiego autobus nadal kursuje przez ulice: Witosa, Grabowska, Limanowskiego, Grunwaldzka, Gdańska, Grunwaldzka i dalej po dotychczasowej trasie.
Nieczynne pozostają przystanki: Bracka I, Bracka II, Bracka III, Kaliska Spomasz, Al.Słowackiego – Minimal, Al. Słowackiego – Kaliska.

LINIA ,,23”

Kierunek: Nowa Krępa
Od przystanku Kaliska – bank prosto ulicami: Kaliska, Nowa Krępa do Ofierskiego. Na rondzie przy galerii ,,Ostrovia” autobusy będą zawracały i dalej ulicą Ofierskiego do Nowej Krępy.
Obowiązywać będzie przystanek: Ofierskiego Galeria.

Kierunek: Dwernickiego
Od przystanku Nowa Krępa II w ulicę Ofierskiego. Na rondzie przy galerii „Ostrovia” autobusy będą zawracały i następnie ulicami: Ofierskiego, Nowa Krępa do Kaliskiej i dalej po dotychczasowej trasie.
Obowiązywać będzie przystanek: Ofierskiego Galeria.
Nieczynny pozostaje przystanek: Galeria ,,Ostrovia” – ul. Serwańskiego

LINIA ,,25” ( w sobotę)

Kierunek: Komuny Paryskiej
Od przystanku Limanowskiego – szpital ulicami: Limanowskiego, Kaliska, Nowa Krępa do ulicy Ofierskiego. Na rondzie przy galerii ,,Ostrovia” autobusy będą zawracały i dalej po dotychczasowej trasie.
Nieczynne pozostają przystanki: Al. Słowackiego Minimal, Al. Słowackiego Kaliska

Kierunek: Zacharzew
Od przystanku Witosa prosto ulicą Ofierskiego. Na rondzie przy galerii „Ostrovia” autobusy będą zawracały i dalej ulicami: Ofierskiego, Nową Krępę, Kaliską do Limanowskiego
Nieczynne pozostają przystanki: Galeria Ostrovia –ul. Serwańskiego , Al. Słowackiego – Kaliska
Zamiennie obowiązywać będzie przystanek: Ofierskiego Galeria.

2016-03-29 ok24.tv