Szkoła Podstawowa nr 2 w Kaliszu przystąpiła do 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Klasa ze snów”. Uczniowie kaliskiej „Dwójki” przygotowali wideoklip, który trafił do internetu i stał się prawdziwym hitem. W nagraniu udział wziął między innymi uczęszczający do szkoły na Majkowie syn znanego rapera O.S.T.R. – Adama Ostrowskiego.

[jwplayer mediaid=”6813″]

– Chciałbym się pochwalić pracą konkursową szkoły podstawowej, do której uczęszcza mój starszy syn Jasiek! Nie ukrywam, jestem dumny z syna!!! Gdy miałem 7 lat to szkoła nie była tak interesująca, a poza nauką rządził Miś Uszatek i Pankracy. Z przyjemnością poszedłbym do takiej podstawówki, w której nauczyciele zachęcają swoich podopiecznych do kreatywności – napisał O.S.T.R.

Konkurs „Klasa ze snów” odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, został zorganizowany przez firmę ViDiS SA, właściciela portalu www.MultimediawSzkole.pl. „Klasa ze snów”, to marzenie o idealnej lekcji – zgranym zespole uczniów pod wodzą świadomego swojej roli nauczyciela, korzystającego z nowoczesnych technologii dla dobra młodych ludzi, którzy poznają i zdobywają świat. Jednym z elementów jest konkurs filmowy.

2016-01-06 ok24.tv