Urząd Miejski w Ostrowie zakończył zbieranie ofert na trzy miejsca pracy w Referacie Podatków Lokalnych w Wydziale Finansowym Urzędu Miejskiego. Konkurs był ogłoszony na stronach BIP portalu miejskiego.

Do 13 kwietnia br. do godziny 16.00 można było składać oferty na trzy stanowisko urzędnicze młodszego referenta w Referacie Podatków Lokalnych w Wydziale Finansowym Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim . Do tej pory w Urzędzie Miejskim obsadzono około 10 stanowisk bez konkursu – częściowo na zasadzie powłania lub zastępstwa i 1 stanowisko w drodze konkursu.

Prezydent Beata Klimek zapowiedziała także, że planuje powołać stanowisko plastyka miejskiego, inżyniera miasta, osobę do nadzoru właścicielskiego nad spółkami, pełnomocnika do spraw rewitalizacji oraz kolejnych doradców m.in. do spraw osób niepełnosrpawnych. Planowana jest również reorganizacja struktury organizacyjnej Urzędu Miejskiego.

Wcześniej z pewnością poznamy nowe Rady Nadzorcze w spółkach miejskich i nowe zarządy – wkrótce bowiem rozpoczynają się walne zgromadzenia w sektorze komunalnym. Nieoficjalnie wracają pytania o to, w której spółce pojawi się były zastępca prezydenta Stanisłąw Krakowski oraz związany z Andrzejm Derą Bartosz Ziółkowski, który nie jest już członkiem zarządu Jarocińskich Linii Autobudowych.

2015-04-14 ok24.tv