Ostrzeszowska drogówka w krótkim czasie przyłapała na znacznym przekroczeniu prędkości trzech kierowców. Jechali ponad 50 km/hg ponad limit w obszarze zabudowanym. Dodatkowy efekt to dwie grzywny i i jeden wniosek do sądu.

W nocy, w Ostrzeszowie przy ul. Grabowskiej, policjanci zatrzymali pojazd marki ford mondeo. Samochodem kierował 30-letni mieszkaniec gminy Doruchów. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h. Policjanci przeciwko sprawcy skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.

Kolejne przekroczenie zdarzyło się w Ostrzeszowie przy Piastowskiej. Bmw kierował 25-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 114 km/h. Mundurowi sprawcy zatrzymali prawo jazdy oraz ukarali mandatem.

Podobne wykroczenie policjanci ujawnili w dniu w Tokarzewie, gmina Doruchów. Peugeotem kierował osiemnastolatek z Doruchowa, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 106 km/h. Tu również skońcdzyło się mandatem, punktami i zatrzymaniem prawo jazdy.