Michał Zwierz jest liderem Szlachetnej Paczki w Ostrowie Wielkopolskim i namawia innych aktywnych ludzi do współpracy w obrębie powiatu ostrowskiego.  – Szukamy wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w tą niezwykłą akcję charytatywną.

Szlachetna Paczka to projekt Stowarzyszenia Wiosna, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania bohaterem.

– To wizja nowego kraju, w którym podziały między bogatymi, a biednymi zostają zniesione. Ważny jest dla nas każdy człowiek. Łączymy potrzebujących z darczyńcami. Chcemy dać ludziom impuls do zmiany swojego życia. Pokazać jak są cenni i jak bardzo nam zależy na innych. Szlachetna Paczka to projekt który może trwać w potrzebujących na lata, odmieniając ich życie na lepsze, godne, pełne radości. Towarzyszą temu niesamowite emocje: radość, wzruszenie, wdzięczność, łzy i wiele innych, których nie można wyrazić słowami. Jednak, żeby to wszystko wydarzyło się, potrzebujemy właśnie TWOJEJ pomocy. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby dać swoje serce innym, którzy chcieliby pomóc drugiemu człowiekowi, a nieczęsto i całej rodzinie wyjść na prostą – przekonuje M.Zwierz.

Zainteresowane osoby powinny zarejestrować się na stronie: www.superw.pl zaznaczając rejon: Ostrów Wielkopolski. By zostać wolontariuszem, jest ukończone 17 lat.

2017-09-21 ok24.tv