Miłość i wierność po grób w konkatedrze w Ostrowie Wielkopolskim ślubowali sobie piłkarz ręczny Krzysztof Lijewski (32 l.) i Joanna Łasecka (32 l.). Gdy wzruszona i szczęśliwa młoda para wychodziła ze świątyni, zagrzmiały armaty, a na młodych spadł grad konfetti i płatków róż.

lij
fot. FB Jubileusz 50-lecia piłki ręcznej

Znają się od przedszkola, potem chodzili razem do szkoły. Ale dopiero po latach, na spotkaniu klasowym, zrodziło się uczucie, które doprowadziło ich przed ołtarz. Krzysztof i Joanna, uśmiechnięci i szczęśliwi, patrząc sobie głęboko w oczy, wypowiadali słowa małżeńskiej przysięgi w czwartkowe popołudnie. Oprócz rodziny, przyjaciół i kolegów z reprezentacji Polski pojawił się też piosenkarz Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Wszyscy z podziwem patrzyli na piękną pannę młodą, która w długiej sukni z białym ślubnym bukietem w ręce wyglądała zjawiskowo. Krzysztof od świeżo upieczonej żony nie mógł oderwać oczu. Po ceremonii zaślubin było wesoło i głośno. W niebo wystrzeliły armaty Bractwa Kurkowego. Po ślubie nadszedł czas na weselisko w pałacu w Tłokini, uroczym zakątku pod Kaliszem, tym samym, w którym ślub brał Zbigniew Zamachowski z Moniką Richardson.

2015-07-12 ok24.tv za se.pl fot. facebook.com