Młodzież zaczaruje jarociński ratusz. Uczestnicy projektu „Łowcy cytatów” stworzyli – na finał – pokaz multimedialny z grą światła i dźwięku, który zostanie odtworzony na fasadzie budynku ratusza. Młodzież pracowała pilnie pod okiem Jakuba Hadera z Fundacji Precyzja. Pokaz video mappingu już w sobotę 9 listopada, zaraz po capstrzyku, czyli około godz. 18.00.
Finał projektu kulturalnego zorganizowanego dla jarocińskiej młodzieży będzie bardzo interesujący. Przygotowano bowiem pokaz multimedialny, który uczestnicy zajęć zaprezentują na fasadzie budynku ratusza w najbliższą sobotę 9 listopada.

Projekt „Łowcy cytatów” adresowany był do młodzieży w wieku 14-18 lat. Jego celem było wspieranie edukacji kulturalnej poprzez wzmocnienie kompetencji poznawczych, krytycznego myślenia i tworzenia. Na tytułowych łowców cytatów czekały warsztaty kreatywnego tworzenia tekstów LOESJE, spotkanie z youtuberką i kanałem promującym nowości książkowe dla młodzieży, a także z klasyką literatury polskiej i warsztaty tworzenia zwiastunów filmowych książek.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.