Ranking szkół średnich powiatu ostrowskiego pod kątem matury

Ranking szkół średnich powiatu ostrowskiego pod kątem matury
MATEMATYKA

Najlepszą szkołą ścisłą patrząc pod kątem średniego wyniku z matematyki to I Liceum Ogólnokształcące im.ks.J. Kompałły i W. Lipskiego z osiągnięciem 69,49% przy 189 uczniach przystępujących do poziomu podstawowego. W poziomie rozszerzonym liderem jest Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek z wynikiem 48,5% aczkolwiek do samej rozszerzonej matury podeszło zaledwie 4 uczniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JĘZYK POLSKI

Najlepszy średni wynik osiągnęło Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej mieszczące się przy ul. Waryńskiego 29, na wynik 65,40% zapracowało 20 uczniów. Bardzo dobrym wynikiem pochwalić się mogą IV Liceum osiągając 63,57% oraz I Liceum z wynikiem 62,30%, ponieważ do matury z poziomu podstawowego w tych szkołach podchodziło odpowiednio 117 oraz 189 uczniów. Natomiast w poziomie rozszerzonym najlepszy wynik osiągnęło 30 uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

Tutaj również wspomnieć ponownie o I Liceum które w poziomie podstawowym osiągnęło najlepszy wynik średniej 86,05%, przy 175 osobach zdających. Również dobrze w tej kategorii poszło uczniom II Liceum, którzy osiągnęli 82,77%.

2017-09-27 ok24.tv