Pełnej listy kandydatów „Zjednoczonej Prawicy” jeszcze nie ma, ale już wiadomo, że o mandat posła ubiegać się będzie kaliski radny i współzałożyciel kaliskich struktur partii „Polska Razem” Piotr Lisowski, za to o miejsce w Senacie powalczy dyrektor  kaliskiego Sanepidu Andrzej Wojtyła. O konkretnych miejscach na liście sejmowej przedstawiciele partii nie chcieli mówić.

gowin-201

Podczas wizyty w Kaliszu prezes „Polski Razem”, Jarosław Gowin odwiedził targowisko przed Galerią „Tęcza” i rozdawał ulotki na Głównym Rynku. Mówił też o programie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas spaceru po mieście były minister sprawiedliwości, Jarosław Gowin i kaliski radny Piotr Lisowski rozmawiali o problemach kaliszan, drobnych przedsiębiorców, handlowców i producentów żywności. Tym samym przedstawiając im program „Polski razem” adresowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. – Nasze hasło brzmi więcej zaufania dla obywateli, mniej przepisów, mniej biurokracji no i niższe podatki, bo podatki są zbyt wysokie. Zabijają zwłaszcza małe i średnie firmy – mówił podczas spotkania z dziennikarzami Jarosław Gowin, prezes „Polski Razem”.

2015-08-11 ok24.tv za faktykliskie.pl