REBET-BUD to przedsiębiorstwo budowlane o ponad 15 letnim doświadczeniu. Od 2011 roku siedziba firmy mieści się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ostrowie Wielkopolskim. Tutaj powstała nowoczesna wytwórnia betonu o wydajności 60 m3/na godzinę oraz przeniesiono całą bazę techniczną i logistyczną.
Dzisiaj PREBET-BUD to najnowocześniejsza betoniarnia oferująca swoje produkty na regionalnym rynku. Skomputeryzowana wytwórnia mas betonowych, park technologiczny ze specjalistycznym sprzętem do transportu i podawania betonu do wysokości 32 m., oraz własna zbrojarnia gwarantuje jakość i terminowość wykonywanych usług.
FILM – produkcja nowickimedia.pl – OK24
[jwplayer mediaid=”3533″]
Oferta firmy to szeroko rozumiane usługi budowlane i sprzedaż betonu towarowego, betony mostowe i drogowe. Specjalizujemy się w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych i betonowych, posadzek przemysłowych i robót ziemnych.
Najwyższa jakość produktów i usług to priorytety PREBET-BUD. Naszym atutem jest indywidualne podejście  do każdego klienta oraz kompleksowa obsługa będąca gwarancją satysfakcji i zadowolenia klientów.

 

 
Bogate oraz wieloletnie doświadczenie a także wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala na realizację wszelkiego rodzaju inwestycji. Specjalistyczny i bogaty park maszynowy pozwala na realizację różnego typu zleceń. Koparki, wywrotki, ładowarki, koparko ładowarki są wstanie wykonać każe roboty ziemne. Nowoczesna koparka robut przeładunkowych CASE to jedna z nielicznych w regionie maszyn służąca do rozładunku wagonów i przeładunku.  Oferujemy także transport i sprzedaż kruszywa i piasku.

 

Dostarczaliśmy beton na budowy dla znanych i cenionych na rynku inwestorów min. dla firm CORRECT, GALERIA OSTROVIA, LIDL, BIEDRONKA DELPHI, dla ELEKTROWNI WIATROWych W RĄBCZYNIE I W ODOLANOWIE, Ostrowskiego Parku Przemysłowego.
Proponujemy państwu nasze usługi w zakresie fundamentowania hal, i wykonywania posadzek przemysłowych utwardzanych i zacieranych mechanicznie.
Z tego typu usług korzystały min. VOSSLOH SKAMO, HALFEN PRODUKCJA, SKLEJKA – EKO czy KUŹNIA OSTRÓW.

 

Jako generalny wykonawca obiektu gastronomicznego WIGWAM GÓRECZNIK, firma PREBET-BUD otrzymała w 2008 roku nagrodę MISTER BUDOWNICTWA.
Zapraszamy do współpracy firmy lokalne oraz z przedsiębiorstwa o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy w tym także na rozwiązywanie indywidualnych zadań stawianych przez naszych partnerów.
Stała współpraca z wieloma renomowanymi firmami jest potwierdzeniem solidności  i terminowości realizacji zadań.

 

PREBET-BUD – Ostrów Wielkopolski ul. Wrocławska ul.Wrocławska 105

zamów w OK24 produkcję prezentacji swojej firmy a emisję i obsługę internetową otrzymasz gratis  – info tel. 690 376 066, email: reklama@ok24.tv