Pracę na stanowisku magazyniera w Niemczech, w centrum logistycznym obsługującym fabrykę BMW proponuje kaliszanom wrocławska firma Work Service. Kandydaci lub kandydatki mogą liczyć na bezpłatne kursy – m.in. języka niemieckiego, transport do miejsca pracy i zakwaterowanie. Z ofertą będzie można zapoznać się 22 sierpnia, podczas Giełdy Pracy w kaliskim „pośredniaku”.

 W Polsce firma Work Service proponuje kandydatom bezpłatny kurs operatora wózka widłowego, bezpłatny kurs języka niemieckiego oraz bezpłatne zakwaterowanie w Poznaniu i transport do miejsca pracy.

Z kolei w Niemczech oferuje:  pracę dla znanej, renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej, pracę za pośrednictwem agencji, przez okres wdrożeniowy z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednio do pracodawcy, bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze pół roku oraz transport do miejsca pracy, a także opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Z ofertą będzie można zapoznać się w poniedziałek, 22 sierpnia. O godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu (sala nr 2) odbędzie się Giełda Pracy z udziałem przedstawicieli Work Service. – Giełda Pracy odbędzie się w formie spotkania informacyjnego dla kandydatów. Po spotkaniu ogólnym będziemy mogli porozmawiać z każdym kandydatem indywidualnie i wydać odpowiednie dokumenty osobom, które się zdecydują na zatrudnienie – mówi Miłosz Jankowski, specjalista ds. rekrutacji Work Service. – Warto podkreślić, że oferta nie jest skierowana wyłącznie dla panów. Kobiety również mogą podjąć zatrudnienie w centrum logistycznym.

Wymagane są prawo jazdy kategorii B oraz zaświadczenie o niekaralności. Osoby zainteresowane ofertą mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 500 013 780.

2016-08-10 ok24.tv za faktykaliskie.pl, fot. Work Service