Ostrowscy policjanci poszukują mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z kradzieżą pieniędzy z mieszkania 82-letniej kobiety. Wszyscy, którzy rozpoznają proszeni są o kontakt z Policją.

18 czerwca br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży metodą „na hydraulika”. Jak ustalili, mężczyzna który oszukał 82-letnią mieszkankę gminy Sośnie, wszedł do jej mieszkania przedstawiając się jako „specjalista hydraulik”. Oszust tłumaczył, że chce pobrać próbki wody do badań, ze względu na jej zanieczyszczenie. Z informacji wynika, że gdy pokrzywdzona wraz z mężczyzną wlewała wodę do miski, inna kobieta wykorzystując nieuwagę 82-latki weszła do jej mieszkania i ukradła pieniądze.

Szczegóły tutaj – KLIK!

Straty jakie wyrządzili oszuści wyceniono na 9 tysięcy złotych.

Na podstawie posiadanych przez policjantów informacji związek ze sprawą może mieć mężczyzna i kobieta, których wizerunki publikujemy w sliderze.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Telefon 62/ 73 77 270 lub 62/ 73 77271, 62/ 73 77 272, lub całodobowy numer 62 73 77 211.