Kaliszanin postanowił upodobnić się do swojego idola. Chciał mieć blizny niczym Popek Monster – raper i samozwańczy „król Albanii”, więc pociął sobie twarz. Efektem skaryfikacji podzielił się na facebooku. Uwaga, zdjęcia są drastyczne – czytamy na portalu polskatimes.pl.

55a2956c1587d_pKarol Sekuła z Kalisza w niedzielę na facebooku opublikował zdjęcia, na których pokazuje się z wyciętymi fragmentami skóry twarzy. Blizny przypominają te, które nosi Popek Monster – raper z Legnicy, który razem z projektem Gang Albanii bije rekordy popularności wśród młodych ludzi (jego oficjalny profil na facebooku lubi ponad 230 tysięcy osób, a kanał na YouTube ma blisko 80 tysięcy subskrypcji).

Zdjęcia pociętej twarzy chłopaka z Kalisza w mgnieniu oka obiegły sieć. Po 5 godzinach od opublikowania, zdjęcia udostępniło prawie 2,5 tysiąca osób. Popek Monster z Kalisza pod swoim wyczynem zbiera skrajnie różne komentarze: od słów niedowierzania po szczere poparcie dla pomysłu.

Gang Albanii też udostępnił album kaliszanina z komentarzem „Ludzie, co wy z sobą robicie… ane po obu stronach twarzy dwie przecinające się blizny.

2015-07-1w ok24.tv za www.polskatimes.pl