Piotr Porada z kaliskiego studia wokalno-artystycznego Piano Song wystąpi w wiosennej edycji ogólnopolskiego telewizyjnego programu Must Be the Music. Tylko Muzyka.

Wokalista przeszedł sito pre-castingowe i został zaproszony do udziału w głównym castingu. Tam wystąpił przed jury, w skład którego wchodzą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Piotr Rogucki i Adam Sztaba.
O tym, czy Piotr przekonał do siebie jurorów i publiczność przekonamy się wiosną, kiedy telewizja Polsat rozpocznie transmisje nowych odcinków Must Be the Music. Tylko Muzyka.

Piotr Porada pochodzi z Zagorzyna k/Kalisza. Do udziału w zajęciach wokalnych Piano Song namówiła go Anna Kowalkiewicz – Oligny – prowadząca Studio.

– Piotra usłyszałam po raz pierwszy wiele lat temu w Piotrowie. Już wówczas wykazywał dużą wrażliwość muzyczną, którą z powodzeniem rozwijaliśmy przez 8 lat naszej współpracy, która trwa do dziś. Na pewno jeszcze o nim usłyszymy – powiedziała portalowi Calisia.pl Anna Kowalkiewicz-Oligny.

W ubiegłym roku w Bułgarii, podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki “My XXI Wiek” w Słonecznym Brzegu Piotr Porada wyśpiewał I nagrodę i dodatkowo otrzymał Nagrodę Publiczności. Obecnie wokalista jest studentem I roku psychologii w Warszawie, gdzie teraz mieszka i pracuje w studiu reklamowym.

2015-04-11 ok24.tv za calisia.pl