Firma Delphi Polska Park Technologiczny w Ostrowie oferuje absolwentom szkół ponadgimnazjalnych unikalną formę stażu pod nazwą „Pilotażowy Roczny Program Stażowy”. Zazwyczaj młodzi ludzie mogą nabyć tak bardzo potrzebne doświadczenia zawodowe dopiero po studiach.

10426849_496869957127433_1208656602630775675_n

Uczestnictwo w tym programie daje możliwości zdobycia tych doświadczeń już po ukończeniu szkoły średniej i to w firmie, w której powstają rozwiązania techniczne stosowane w najnowocześniejszych motoryzacyjnych markach świata. Stażystom oferuje się możliwość dalszego rozwoju poprzez kursy specjalistyczne oraz możliwość odbywania studiów zaocznych. Oferuje się progresywny system wynagradzania oraz możliwość właściwego zatrudnienia w Delphi już po 6 miesiącach.

Delphi poszukuje ludzi otwartych na zmiany, pomysłowych, zainteresowanych technologiami wytwarzania komponentów samochodowych. Poszukuje osób, które chciałyby rozwijać swoje kompetencje w zakresie tworzenia prototypów, obsługi urządzeń badawczych, tworzenia nowych stanowisk produkcyjnych, obsługi i programowania obrabiarek cnc, wykonywania oprzyrządowania do obróbki plastycznej lub obróbki tworzyw sztucznych.

Zainteresowani szczegółami proszeni są o zarejestrowanie się w bazie danych www.dppt.pl link: Pilotażowy Roczny Program Stażowy.

2015-06-16 ok24.tv