Ostrovia i UKS Football Academy ze złotym i OKS z brązowym certyfikatem PZPN. W Ostrowie naprawdę świetnie szkoli się piłkarską młodzież!
Polski Związek Piłki Nożnej podjął ostateczne decyzje w sprawie przyznania szkółkom Certyfikatów PZPN. „Gwiazdki” otrzymały 694 kluby, w tym 61 z Wielkopolski.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

OSTROWSKI KLUB SPORTOWY (OKS OSTRÓW 1926) JUŻ OFICJALNIE Z CERTYFIKATEM SZKÓŁEK PIŁKARSKICH PZPN-U??????

Opublikowany przez OKS Piątek, 13 grudnia 2019

Wielkopolska pod względem liczby przyznanych „gwiazdek” znajduje się na czwartym miejscu za Śląskiem, Małopolską i Mazowszem. W sumie naszym klubom przyznano 61 certyfikatów – 16 złotów, 4 srebrne i 41 brązowych. Listę wyróżnionych publikujemy poniżej.

Złota gwiazdka Pzpn oficjalnie w rękach Ostrovii 1909.

Opublikowany przez Ostrovię 1909 Piątek, 13 grudnia 2019

Każda ze szkółek, które pomyślnie przeszły weryfikację i w konsekwencji zostały odznaczone certyfikatami, otrzyma od Polskiego Związku Piłki Nożnej bezpośrednią wiadomość ze szczegółowymi wytycznymi co do dalszych kroków.