Do 25 stycznia 2018r. można składać dokumenty na nowe – wolne stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim. To „otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora na Samodzielnym Stanowisku ds. Nadzoru Właścicielskiego w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim”.

Na stronie BIP ostrowskiego magistratu można zobaczyć, że od grudnia 2014r. Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim ogłosił 44 konkursy na 54 stanowiska urzędnicze. Nowi urzędnicy przyjmowani są nie tylko poprzez konkursy, ale również bez konkursu jako pomoc administracyjna lub poprzez możliwość przesunięcia stanowisk między urzędami. Konkursy ogłaszane są również w sprawie naboru dla Centrum Usług Wspólnych.

 

 

 

 

 

 

Radny Jakub Paduch na  swoją interpelację w odpowiedzi otrzymał wykaz osób zatrudnionych w Urzędzie Miejskim – to 236 nazwisk. Do tej listy należy doliczyć pracowników Centrum Usług Wspólnych (mieści się w budynku dawnej spółki Holdikom), którzy byli rekrutowali poprzez ogłaszane przez magistrat konkursy. Jak wynika z zestawienia konkursów powinno pracować tam 16 nowych osób. 

2018-01-21 ok24.tv