Już w najbliższą sobotę 26 stycznia 2019r. swój debiut w programie The Voice of Kids zaliczy Gabrysia Grzyb, która już od 7 lat jest związana z ostrowskim Młodzieżowym Domem Kultury. 

Gabrysia pomimo młodego wieku zaliczyła już sporo sukcesów w swojej muzycznej karierze, między innymi brała udział w międzynarodowych konkursach, gdzie zdobyła aż 3 miejsca na podium. Pierwsze miejsce zdobyła w Gruzji podczas swojego występu w Fazisi, drugie miejsce zajęła na Euro Stars na Malcie, również drugie miejsce zajęła w Orfeo i Italia.

Jak twierdzi mama utalentowanej nastolatki, śpiewanie było jej pasją od najmłodszych lat i ciągle uwielbia to robić. Zna praktycznie wszystkie piosenki i z łatwością idzie jej nauka języka angielskiego, do którego ma niesamowitą pamięć.

Gabrysia już kilka lat temu marzyła, aby w przyszłości wystąpić w programie telewizyjnym dla młodych i utalentowanych. Początkowo rodzice nastolatki sceptycznie podchodzili do tematu, jednak w końcu się udało i już w najbliższą sobotę 26 stycznia będziemy mogli zobaczyć Gabi w naszych telewizorach na kanale TVP 2 o godzinie 20:05.

2019-01-22 ok24.tv za infostrow.pl