Ponad tydzień temu ruszyła akcja „Pomoc dla Jacka”, którą tygodnik „Nasz Rynek” prowadzi razem z portalem infostrow. W tym czasie udało się zebrać już 15.500 złotych.

Przypomnijmy. Zbieramy pieniądze na pomoc dla Jacka Kuluszczyńskiego i jego rodziny. Część z zebranych już pieniędzy przeznaczona zostanie na pokrycie długu rodziny. Wielkie podziękowania należą się właścicielom mieszkania, którzy na czas remontu postanowili zapewnić rodzinie mieszkanie zastępcze, w tym samym budynku, co jest bardzo istotne, gdyż rodzina nie chce ruszać się z miejsca, w którym mieszka już od 43 lat.

A oto kto zadeklarował swoją pomoc: medal na licytację przekazał Piotr Kuźma (link do licytacji podamy później na naszej stronie internetowej www.naszrynek.pl, czekamy na aktywację konta). Okna zostaną wymienione dzięki Marcinowi Balcerkowi. Firma Siódemka zapewnia materiały budowlane, a Michał Kajewski zadeklarował swą pomoc przy układaniu paneli. Telewizor dla rodziny kupi firma NEXT Polska, a firma Promax zapewnia rodzinie darmowy abonament. Natomiast firma INSAN pomoże w wykończeniu łazienki, a firma Powolny podaruje wymiennik ciepła, a firma JETA płytki.

Czego jeszcze potrzebujemy? Najbardziej ekipy remontowej, a remont wstępnie planujemy rozpocząć 25 czerwca. Potrzebujemy paneli do pokoju, troje drzwi (wejściowe, łazienkowe i do pokoju). Myślimy o dobrym rozwiązaniu z ogrzewaniem, jeśli jakaś firma mogłaby doradzić będziemy wdzięczni.

Dziękujemy za dotychczasową pomoc i czekamy na dalszą. Wpłat dokonywać można na konto Fundacji: Fundacja Odpowiedzialnie dla Innych, ul. Wrocławska 14/12, Ostrów Wielkopolski, KRS 0000520560, nr konta 74 1140 2004 0000 3902 7529 6909. Koniecznie z dopiskiem: Darowizna dla Jacka.

2015-06-17 ok24.tv za naszrynek.pl