Od dwóch lat Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek nie umie sobie poradzić z problemem ?smrodu pochodzącego ze składowiska odpadów przy Staroprzygodzkiej❗️ Co gorsza, nie proponuje rozwiązania, tylko czując się pokrzywdzona zrzuca winę na poprzednika – pisz radny Koalicji Obywatelskiej Jakub Paduch na swoim facebooku.

Opublikowany przez Jakuba Paducha Środa, 2 września 2020

Radny domaga się dymisjji prezesa Andrzeja Strykowskiego i rozpisania konkursu na jego następcę.
Niczym „winę Tuska” w kraju, w Ostrowie mamy „winę Urbaniaka,” który nie rządzi już od 6 lat i to nie on finalizował projekt #RZZO i go uruchamiał, ale ma odpowiadać za niemoc aktualnie rządzących. Mieszkańcy Osiedle Zacisze Zębców, ale i innych części miasta nie mogą dłużej czekać aż władze miasta potraktują problem poważnie – pisze radny.
Dlatego właśnie na ostatniej Sesji radny pyta o plan na wyjścia z sytuacji. Sugerował też, że spółki śmieciowe potrzebują solidnego audytu prawidłowego funkcjonowania i starania się o nowe narzędzia do gospodarowania odpadami.

Zdecydowanie też ze stanowiska powinien ustąpić prezes Strykowski, który mimo ?gigantycznych zarobków najwidoczniej sobie nie radzi❗️ Mam tylko nadzieję, że kiedy to wreszcie nastąpi, to zastąpi go ktoś kompetentny, wyłoniony w uczciwym konkursie i z pomysłem na rozwiązanie problemów, a nie ktoś z politycznego nadania i bez doświadczenia w gospodarce odpadami

Komentarz ZOSTROWA – KLIK