Policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który okradł właścicielkę firmy, w której pracował. Pokrzywdzona poniosła w sumie straty w kwocie 1200 złotych. Zatrzymany mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
OBRAZ_POLICJA10

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który okradł właścicielkę firmy, w której pracował. Mężczyzna swoim przestępczym działaniem spowodował straty w wysokości 1200 złotych. W minionym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednej z ostrowskich firm. Właścicielka jako podejrzanego sprawcę kradzieży wskazała pracownika firmy. Nieuczciwy pracownik skradł z zakładu pieniądze, laptopa oraz komplet kluczy.

Wykonując czynności w tej sprawie policjanci ustalili miejsce przebywania mężczyzny. 30- latek został zatrzymany przez ostrowskich kryminalnych i przyznał się policjantom do kradzieży. Tłumaczył, że skradzione pieniądze stracił, a laptopa zastawił w jednym z ostrowskich lombardów. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

2015-04-12 ok24.tv