Mam na imię Jacek i mam 53 lata. Całe moje życie związane jest z Ostrowem Wielkopolskim. Tutaj skończyłem szkołę i pracowałem, tutaj są moi przyjaciele i rodzina. Jestem emerytowanym strażakiem Państwowej Straży Pożarnej. Przejście na emeryturę dało mi dużo wolnego czasu, który spędzam z moją żoną Izą – jesteśmy razem już 26 lat.

W drugiej połowie czerwca, z powodu złego samopoczucia, trafiłem do szpitala. Już na początku lipca zapadła diagnoza – ostra białaczka szpikowa. Obecnie jestem w trakcie przyjmowania drugiej chemioterapii, ale konieczny będzie przeszczep szpiku. Moje dotychczasowe, poukładane życie nagle legło w gruzach. Bardzo często jeździliśmy z Żoną na koncerty po całej Polsce, moją pasją jest muzyka. Uwielbiamy także turystykę górską i zwiedzanie zabytków. Chcemy do tego wrócić.

Powrót do zdrowia i normalnego życia umożliwi mi przeszczep szpiku od Dawcy niespokrewnionego, który ciągle jest poszukiwany. Może to Ty będziesz mógł mi pomóc? Apeluję do wszystkich, proszę pomóż mi i Innym chorym wrócić do swoich pasji, do swojego normalnego życia. Oddanie komórek macierzystych, czy szpiku – nic nie kosztuje, a może uratować komuś życie!
Przyjdź, zarejestruj się!

DKMS organizuje w Ostrowie Wielkopolskim spotkanie prasowe, które dotyczyć będzie akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku organizowanej przez Fundację DKMS oraz lokalną grupę inicjatywną.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (29.11.2018 r.) o godzinie 10:00 w Komendzie Powiatowej
Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Stefana Batorego 21).