IKEA w Kaliszu otwiera punkt odbioru zamówień. Powstanie on w Parku Handlowym Kalina na osiedlu Kaliniec. Firma podała już datę uruchomienia punktu i szczegóły związane z jego funkcjonowaniem.

 

O tym, że IKEA w Kaliszu uruchomi punkt odbioru przesyłek informowaliśmy przy okazji wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Parku Handlowego „Kalinka”. Szwedzki koncern podał szczegóły związane z otwarciem kaliskiego punktu. Będzie on działał od 14 września. Mieszkańcy Kalisza i okolic będą mogli zamówić meble IKEA przez internet, telefon lub w sklepie oraz odebrać je w punkcie odbioru zamówień w Parku Handlowym Kalinka. Będzie to drugi taki punkt firmy w Polsce. Pierwszy został otwarty w grudniu 2016 roku w Opolu.

– Otwierając punkt odbioru zamówień w Opolu, zdecydowaliśmy się na bardzo ważny krok w naszej ofercie sprzedaży wielokanałowej. To była pierwsza tego typu inwestycja w Polsce i cieszę, że spotkała się z zainteresowaniem klientów. Dlatego otwieramy kolejny punkt, tym razem w Kaliszu, w Parku Handlowym Kalinka – powiedziała Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce. Dodatkowo nasi klienci będą mogli wybrać dostawę do domu na terenie Kalisza, w promieniu ok. 20 kilometrów od punktu odbioru zamówień oraz na terenie Pleszewa i Ostrowa Wielkopolskiego – dodała Monika Zielińska.

Aby dokonać zakupu mebli z dowozem do punktu odbioru zamówień IKEA w Kaliszu należy złożyć zamówienie na stronie www.IKEA.pl/internet bądź telefonicznie pod numerem 22 275 05 75 oraz zapłacić za nie przez internet. Można też zamówić meble będąc w sklepie i opłacić je w kasie. Następnie klient otrzyma informację o terminie, w którym będzie mógł odebrać meble. Dostawy do Kalisza będą się odbywały ze sklepu IKEA w Łodzi i będą realizowane codziennie. Punkt odbioru w Kaliszu będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00.

2017-09-13 ok24.tv