Dziesiątki policjantów na ulicach i zablokowane miasteczko. W Odolanowie trwa obława policyjna za poszukiwanym przestępcą. Policja na razie nie udziela szczegółów i przyczyn tej akcji. Funkcjonariusze potwierdzają, że chodzi o podejrzanego, który zgwałcił kobietę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiarą gwałciciela padła kuratorka sądowa, która przyszła do niego z wizytacją.

Od rana w Odolanowie aż roi się od policjantów. Funkcjonariusze blokują częściowo drogi w różnych częściach tej miejscowości i kontrolują wszystkie pojazdy. W okolicy pojawiły się dodatkowe patrole.

Ostrowska policja potwierdza na razie tylko tyle, że prowadzi intensywne czynności w celu zatrzymania sprawcy przestępstwa. Mężczyzna podejrzewany jest o gwałt. Najprawdopodobniej chodzi o mężczyznę w wieku 40 – 50 lat, który w swoim domu na terenie gminy Sośnie miał pobić i zgwałcić kobietę– kurator sądową, która przyszła do niego z wizytacją. Mężczyzna uciekł z miejsca zamieszkania. Wizyta kurator miała prawdopodobnie związek z trudną sytuacją rodzinną w domu mężczyzny.

2016-03-23 ok24.tv za faktykaliskie.pl