Mieszkańców naszego regionu zainteresowało wczorajsze włączenie syren alarmowych. Przeprowadziliśmy wnikliwe śledztwo w celu wyjaśnieniu okoliczności tego niecodziennego wydarzenia. Udało nam się dotrzeć do nagrania, które rzuca nowe światło na tą wyjątkową sytuację. Z zaprezentowanego filmu dowiadujemy się, że w naszym mieście ukonstytuowała się instytucja działająca na odcinku Internetu.

Klinika, bo taki status ma nowe przedsięwzięcie, działa na terenie firmy Info-Net z Ostrowa Wielkopolskiego. Dotarliśmy do głównodowodzącego całym przedsięwzięciem kierownika Kliniki pana inż. Żądło, do którego zwróciliśmy się z oczywistym w tej sytuacji pytaniem: o co chodzi?
– Głównym celem naszej kliniki jest co oczywiste leczyć. Nieustannie spotykamy przeróżne przypadki problemów, wątpliwości, kłopotów ze zrozumieniem zagadnień Internetowych. Uszkodzony sprzęt, okrojone łącze, niezwykłe przypadki to typowe sytuacje w jakich potrzebna jest pomoc specjalisty. Na taką u nas w Klinice będzie można liczyć. Dzięki cyklicznym poradnikom wideo, każdy będzie miał łatwy dostęp do podstawowych informacji.
Czy ta szczytna inicjatywa trafi w serca użytkowników Internetu? Przekonamy się w najbliższym czasie. Jednak, aby być na bieżąco i nie przegapić najnowszych wiadomości z kliniki należy jak najszybciej zasubskrybować kanał Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC0gzJcPrs3mwfu7a264931g