Docelowo cztery bloki, a w pierwszym etapie dwa – powstaną od strony ulicy Kujawskiej w Ostrowie Wielkopolskim. to teren za blokami na ul. Limanowskiego. Inwestorem jest kaliska firma MTM Consulting – dowiedział się portal ok24.tv.

Firma inwestuje także w innej ostrowskiej dzielnicy – tuż przy Kozim Borku powstaje pierwszy z dwóch bloków przy al. Solidarności. Wcześniej firma przejęła i zmodernizowała budynki przy ul. Bojanowskiego, zagospodarowała także tereny powojskowe przy ul. Kościuszki.

Blok przy Al. Solidarności będzie miał parter i trzy piętra – na każdym poziomie 8 mieszkań – razem 32 mieszkania od 29 metrów kwadratowych do większych, dwupokojowych o wielkości 50,74 metry kw. Blok wzniesiony będzie z cegły ceramicznej, mieszkania doświetlone z dużymi balkonami oraz pełną infrastrukturą (droga dojazdowe, chodniki, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, miejsca postojowe- ogólnodostępne lub oznaczone, numerowane, z blokadą na klucz, przypisane do mieszkania w cenie 5.000 zł brutto).

d-1-1024x681  mi