Kolejne budynki powstaną na osiedlu Panorama Park i Słonecznym Osiedlu w Ostrowie. Wykonawcą ich jest Developer FB Antczak, który stale poszerza swoje inwestycje na rodzimym rynku.

a2
Jednym z kluczowych projektów w portfolio FB Antczak jest Słoneczne Osiedle zlokalizowane w Ostrowie. Rozpoczęto właśnie realizację dwóch nowych, jednoklatkowych budynków będących kontynuacją drugiego etapu osiedla. W każdym z nich powstanie 14 mieszkań o powierzchni od 41,16 do 89,76 mkw. Planowana cena za mkw. powierzchni wyniesie około 3900 zł.

FB Antczak specjalizuje się w budowie wysokiej jakości obiektów biurowych, użyteczności publicznej, domów i mieszkań, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma od ponad 30 lat realizuje liczne inwestycje w różnych regionach Polski. Za swoją działalność firma FB Antczak była wielokrotnie doceniana w konkursach branżowych. W 2011 roku została ponownie nagrodzona przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu, a w styczniu 2012 roku została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. Firma posiada także certyfikaty: Wiarygodności Biznesowej, Solidnej Firmy, Przedsiębiorstwa Fair Play oraz Certyfikat Dewelopera. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.