Społeczeństwo

Kampania na rympał

Co ma wspólnego Beata Klimek ze słusznie minionym PiS? Właściwie wszystko. Od kompulsywnego zadłużania, przez konstruowanie większości w Radzie „na Kałużę” aż po prowadzenie kampanii wyborczej poza limitami.

Występy w ostrowskiej radzie

Mikołaj Kostka, jarociński ekspata, chwilowo na stanowisku wiceprezydenta Ostrowa, w swoim i swych akolitów przekonaniu delfin naszej prezydęcji wystąpił był podczas dyskusji na temat zaciągania kolejnych zobowiązań przez naszą skłonną do wydatkowych ekscesów władzę.

Prawybory niedaleko

Aby zadbać o odpowiednią frekwencję, miasto zorganizuje maraton imprez towarzyszących, który rozpocznie się już 15 września i potrwa do 17 września.

Kocia zaraza – co robić?

Do czasu ustalenia ostatecznej przyczyny tajemniczych zachorowań, lepiej nie wypuszczać kotów z domu — mówi prof. Krzysztof Pyrć, wirusolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

9 lat rządów Beaty Klimek i wystarczy – Radny Jakub Paduch – wystąpienie w czasie debaty absolutoryjnej

Panie Przewodniczący, Pani Prezydent, Wysoka Rado, Drodzy ostrowianie, na wstępie muszę się wytłumaczyć, że moje wystąpienie nie będzie tak piękne i kolorowe, jak raport o stanie miasta przedstawiony przez panią prezydent Klimek, ale na przygotowanie się nie wydałem – w przeciwieństwie do prezydenckiego raportu – aż 25 tysięcy zł z budżetu miasta, czyli pieniędzy nas wszystkich – podatników. A mogliśmy te środki przeznaczyć na pływanie dla ostrowskich dzieci… Niestety nie

16 stron propagandy

Paskudna folia, w którą owo coś się owija a niej znów to samo towarzystwo, czyli „Expressem po regionie” z reklamami. Tych samych firm – dodajmy – które mogą swobodnie się prezentować na łamach urzędowego szturmowca. Jak jest sens ekonomiczny takich zleceń?