Marzena Wojterska nową dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu. Po odwołaniu ze stanowiska Wojciecha Bachora w marcu tego roku, jako ówczesna kierownik w Wydziale Gospodarowania Mieniem Urzędu Miejskiego w Kaliszui, przejęła tymczasowo jego obowiązki. „Na konkurs na stanowisko szefa MZBM-u, który został przeprowadzony w ubiegłym tygodniu, wpłynęło 11 ofert. Marzena Wojterska została wybrana przez komisję jednogłośnie” – powiedziała Radiu Centrum Karolina Pawliczak, wiceprezydent Kalisza:
„Kandydatka wykazała się bardzo dobrą wiedzą merytoryczną i bardzo dobrym przygotowaniem. Teraz nałożony jest na nią obowiązek przygotowania w ciągu 2 miesięcy koncepcji planu co do Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. Musi przedstawić swój pomysł na ten zakład, jak również na jego reorganizację”.

Taka wypowiedź wiceprezydent Kalisza może trochę zaskakiwać, bo z reguły koncepcje i wizje oparte na swoich pomysłach, kandydaci przedstawiają już w trakcie konkursów na dane stanowiska.

na fot. Marzena Wojterska (pierwsza od lewej)

Marzena Wojterska stanowisko obejmie od 1 lipca.

2015-06-29 ok24.tv za rc.fm