Chłopcze stój tam gdzie stoisz, pod moim oknem, patrz… rozbieram się powoli – tak śpiewa w piosence „Erotyk” młoda gwiazda z Poznania Kathia, która wystąpi w Kaliszu na koncercie walentynkowym. Artystka zaśpiewa dokładnie 17 lutego o godzinie 19:00, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na Scenie Studio. Bilety dostępne na stronie internetowej CKiS Kalisz oraz w kasie biletowej.

Młoda Artystka

Kim jest Kathia? To producentka oraz songwriterka z Poznania, której znakiem rozpoznawczym jest nietuzinkowy głos, nastrojowa melodia, a także niezwykle trafne i metaforyczne teksty. Wartym podkreślenia jest to, że Kathia jest jeszcze przed swoim pełnowymiarowym debiutem wydawniczym. Jednak, zapowiada, że w tym roku wyda swoją debiutancką płytę z utworami w języku polskim.

Media o Kathii

W 2020 ukazała się EP Kathii „Town”. Jak media pisały o tym małym wydawnictwie?

– Proszę obserwować Kathię. Duży talent – portal Onet.pl.

– Jak na polski debiut EP „Town” jest pełna zaskoczeń. Długogrająca płyta Kathii planowana jest na 2022 rok. Jest na co czekać! – portal „Wybieram Kulturę”.

– Dobre, autorskie kompozycje, przyciągający wokal, czego oczekiwać więcej? – pisze na swoim blogu Konrad Pruszyński

– Debiutancki mini album Kathii przedstawia nam jej twórczość, ukazuje ogrom talentu i zapowiada wielką karierę – portal „Wyspa FM”

Scena

Artystka zagrała również na wielu popularnych polskich festiwalach, m.in. Jarocin Festival, Great September, Tak Brzmi Miasto, CieszFanów Festival, Songwriter Łódź Festival, Bangarang, Soundrive czy na Ińskim Lecie Filmowym. Niech wiek was nie zwiedzie. Występowała na scenie już blisko 150 razy i to nie tylko na rodzimym poletku. Czarowała swoją muzyką także na zagranicznej scenie m.in. w Serbii, Niemczech i Czechach.

Na koncercie walentynkowym w Kaliszu zagra w trio oferując uczestnikom koncertu wprost magiczną atmosferę.