Magdalena Zawadzka 19 maja 2016r. zawita do Kalisza. Popularna aktorka w restauracji Komoda będzie promować książkę “Taka jestem i już!”. Organizatorem spotkania jest Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka. “Wspomnienia i felietony Magdaleny Zawadzkiej, jednej z najlepszych polskich aktorek, napisane lekko i z humorem. Pod tą lekkością kryje się jednak wiele głębokich przemyśleń” – czytamy w nocie wydawniczej.

article_zaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dalej: “W wydanej wcześniej w 1999 roku książce Kij w mrowisko wspomnienia obejmowały tylko czas dzieciństwa, dojrzewania i młodości autorki. Tym razem Magdalena Zawadzka opowiada też o swych latach dojrzałych i o dorastaniu do dojrzałości (która przychodzi niepostrzeżenie), o traumatycznym czasie żałoby po śmierci męża Gustawa Holoubka (Świat bez Gustawa), o świecie bez rodziców (Mama autorki zmarła w 2014 roku). Rozwija też opowieść o Jaśku – swoim dorosłym już dziś synu – opatrując ją wieloma rodzinnymi anegdotami”.

Spotkanie z aktorką odbędzie się w czwartek, 19 maja, o godzinie 17 w restauracji Komoda przy ul. Niecałej. Wstęp jest wolny.

2016-05-08 ok24.tv