Maciej Bąk uzyskał tytuł „młodego talentu 2015 roku” w konkursie towarzyszącym wyborom Ostrowianin 2015 Roku. Gala odbyła się w piątkowy wieczór w sali Ostrowskiego Centrum Kultury.

Nagrodę odebrała mama młodego artysty.

młody talent

 

 

 

 

 

 

 

 

Nominowani w kategorii: MŁODY TALENT 2015 ROKU

1. Maciej Bąk – uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim oraz piątej klasy II stopnia Zespołu Szkol Muzycznych im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim w klasie fortepianu. Kompozytor, pianista, aranżer, uczestnik wielu wydarzeń kulturalnych na terenie miasta oraz poza jego granicami. Swoja przyszłość wiąże z nauczaniem przedmiotów ogólnomuzycznych.

2. Katarzyna Rynkowska – miłośniczka sztuk wszelakich, szukająca wciąż nowych inspiracji oraz środków wyrazu. Słuchaczka Studia Wokalnego Ostrowskiego Centrum Kultury. Wielokrotnie była nagradzana w konkursach literackich. Młoda poetka przyczynia się do popularyzacji poezji w Internecie, prowadząc stronę poetycką. Zagrała akustyczny koncert podczas I edycji ostrowskiej Galerii Bezdomnej. W marcu 2015 roku wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zaprezentowała swój autorski projekt ,,Trzeba mi wielkiej wody…” – Koncert Piosenek Agnieszki Osieckiej. Latem 2015 roku była uczestniczką International Summer Jazz Academy w Krakowie pod kierownictwem Lory Szafran i Garry’ego Wittnera, co było okazją do muzycznej współpracy z artystami z wielu krajów Europy.

3. Kuba Matuszczak – studiuje na kierunku Intermedia wydziału Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Pasjonat fotografii stereoskopowej. Specjalizuje się w tworzeniu tzw. GIF-ów – formuły pozwalającej tworzyć zapętlone animacje do Internetu. Na płaszczyźnie komercyjnej największym dotychczasowym osiągnięciem była współpraca z Sony Music Entertainment , która zaowocowała stworzeniem gifów dla nowej platformy rozrywkowej na rynek amerykański – Astronauts Wanted. Jest już znany również w Polsce, gdzie na polskim portalu Róbmy Dobrze został wymieniony jako jeden z 15 najzdolniejszych artystów tworzących GIF-y w Polsce.

2016-03-19 ok24.tv