W minioną sobotę po raz pierwszy w tym sezonie kaliszanie mogli skorzystać z Lodowiska. Okazję wykorzystało ponad 300 osób. Przez niecały tydzień funkcjonowania obiekt odwiedziło ponad 1000 mieszkańców Kalisza i okolic. Czy ten weekend będzie równie udany?

5

 

 

 

 

 

 

Podczas pierwszego tygodnia funkcjonowania skorzystało z niego ponad 1000 osób. Nowością, która czeka na klientów jest elektroniczny system obsługi klienta.  – W tym sezonie wyposażyliśmy lodowisko w elektroniczny system obsługi klienta, który jest w pełni kompatybilny z systemem w aquaparku. Dzięki temu stworzyliśmy jeden karnet wartościowy, który umożliwi naszym klientom korzystanie z kilku usług. Środkami zgromadzonymi na karnecie będzie można płacić za bilety wstępu na basen, saunę, do kręgielni i na lodowisko – mówi Joanna Marciniak, kierownik Działu Marketingu i Obsługi Klienta.

Kaliskie lodowisko jest jedynym krytym lodowiskiem w promieniu 100 km. To powoduje, że korzystają z niego nie tylko kaliszanie, ale i mieszkańcy okolicznych powiatów.

2015-12-05 ok24.tv za faktykaliskie.pl