Centrum Usług Wspólnych będzie mieć siedzibę w budynku należącym do spółki komunalnej Holdikom SA, która po zmianie nazwy jest Centrum Rozwoju Komunalnego. W CUW pracę znalazło póki co 10 osób – 4 referentów, 5 księgowych, 1 główna księgowa i dyrektor. Dyrektorem placówki jest Izabela Gabryszak, która do końca 2016r. urzędowała jednak w budynku Urzędu Miejskiego (w pokoju byłego już doradcy prezydenta M.Klósaka).

Do 16 grudnia 2016r. można było składać dokumenty i aplikować na konkursie na stanowisko głównego księgowego, z kolei do 19 grudnia 2016r. do godziny 16.00 Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim można było składać CV na 5 nowych stanowisk księgowego i na 4 stanowiska referenta. Te nowe stanowiska powstały w powołanym nowym podmiocie budżetowym pod nazwą Centrum Usług Wspólnych.

vv 11 12 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urząd Miejski w  Ostrowie Wielkopolskim zatrudnia wraz z etatami Straży  Miejskiej ponad 220 osób. Od grudnia 2014r. za kadencji Prezydent Beaty Klimek Urząd Miejski ogłosił  trzydzieści konkursów na stanowisko urzędnicze. Jednak nie wszystkie stanowiska są obsadzane na podstawie ogłaszanych konkursów. Część nowo zatrudnionych to tzw. przesunięcia między urzędami. Kilka osób otrzymało pracę w Urzędzie Miejskim także bez konkursu i bez tzw. przesunięcia.

2017-01-03 ok24.tv