Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką przyczyną śmierci kierowcy Skody Rapid. Na odcinku Antonin i Niedźwiedź, wyprzedzając wjechał wprost na ciężarówkę DAF.
Policjanci na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 43-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kierujący samochodem osobowym marki skoda rapid podejmując manewr wyprzedzania jadącego przed nim samochodu, zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki daf. Pojazdem ciężarowym kierował 37-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierujący osobówką.

Na miejscu wypadku policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie ustalają dalsze okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia. Ponadto z uwagi na prowadzone przez służby czynności związane z wypadkiem, odcinek drogi pomiędzy Antoninem, a Niedźwiedziem jest całkowicie zablokowany. Funkcjonariusze Policji zorganizowali objazdy dla pozostałych użytkowników dróg.