Otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze inspektora – Inżyniera Miasta w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Termin składania ofert do 05 października 2015 r.

Otwarty i konkurencyjny nabór na kierownicze stanowisko urzędnicze – kierownika Referatu Transportu Miejskiego w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Termin składania ofert do 05 października 2015 r.

Otwarty i konkurencyjny nabór na kierownicze stanowisko urzędnicze – naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Naczelnik powinien mieć wykształcenie wyższe, najlepiej: ekonomia, prawo, stosunki międzynarodowe lub biznes międzynarodowy i wykazywać się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Do jego zadań będzie należało m.in. opracowywania strategii rozwoju miasta i nawiązywanie współpracy z inwestorami krajowymi i zagranicznymi oraz współpraca z Państwową Agencją Inwestycji Zagranicznych.

Termin składania ofert do 05 października 2015 r.

Otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora – Pełnomocnika ds. Rewitalizacji Miasta w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Wykształcenie wymagane: wyższe lub średnie, preferowane kierunku: urbanistyka, budownictwo, architektura, gospodarka przestrzenna, planowanie przestrzenne.

Termin składania ofert do 05 października 2015 r.

Wszystkie oferty znajdują się w BIP Urzędu Miejskiego.

2015-09-24 ok24.tv