25 lipca w Ostrowie Wielkopolskim w Klubie Fanaberia o godzinie 21.00 odbędzie się impreza pożegnalna.

– Przyszedł czas abyśmy (my właściciele) pożegnali się z Fanaberią. Byliśmy z nią przez 5 lat. Była naszym drugim domem, pracą, niesamowitym wyzwaniem i wielką przygodą. Przede wszystkim poznaliśmy Was i dzięki Wam ona istniała. Staraliśmy się, aby była dla Was miejscem do którego warto wracać…. – piszą na facebooku właściciel klubu Bogusława i Adam Szebestowie.
68049415
fot. budynek Fanaberia Club, ul.Chopina
– Chcielibyśmy podziękować Wam za to że byliście. Dziękujemy wszystkim którzy nas wspierali. Dziękujemy wszystkim, z którymi tworzyliśmy niezapomniane wieczory: Krystian Ysiu Ludwikowski; Wojciech Czapa Sperling; Bobig Ly; Czacza Moskwa; Pat Ca; Loverdozed ; Bogna Kowalska Montownia Kreatywna; Mariusz Grala i wielu zespołom i kabaretom które przez ten czas u nas wystąpiły m.in. Uncles Band; Przemo Łukasiewicz; Artur Szpajda; Michał Szpajda; Paula Pływaczyk; De Indigo; Titanium; stand-upowcom: Michał Komorowski; Paweł Reszela.
Dziękujemy z całego serca wszystkim pracownikom za niełatwą pracę i zaangażowanie. Bez Was nie byłoby Fanaberii: Michał Komorowski ; Jenny Jennifer O’Mara; Joanna Marciszewska; Bartosz Piotrowski; Marian Jędraszczyk; Tomasz Malon. Będzie nam brakowało tego miejsca i Was. Ale nie chcemy mówić żegnajcie, bo wiem że gdzieś na pewno się spotkamy… – piszą właściciele na facebooku.

Dotychczasowy właściciel zapraszają na ostatni weekend z nami w Fanaberii. Jak powiedział portalowi OK24, klub będzie dalej istniał, ale będzie miał nowych właścicieli. Szczegóły już niebawem.

2015-07-14 ok24.tv za FB