29 stycznia 2017r. w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się Koncert Wiedeński, podczas którego będzie można wysłuchać największych przebojów Johanna Straussa, najpiękniejszych arii i duetów z operetek wiedeńskich. Na scenie OCK zaśpiewaja i zagrają wybitni soliści polskich scen muzycznych.

Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

ostrow-wlkp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety od połowy grudnia do nabycie w kasie OCK a już teraz na: www.KupBilecik.pl

Cena biletu – 75 złotych.
2016-11-26 ok24.tv