Ostrowska firma na dniach startuje z własną telefonią komórkową. Ceny już od 15 złotych miesięcznie za połączenia i sms bez limitu.

Ostrowski Info-Net usługi komunikacyjne świadczy już ponad 15 lat. Zaczęło się od radiowego internetu. Dziś to wiele różnych usług z symetrycznym światłowodem na czele. To właśnie przede wszystkim do użytkowników internetu z Info-Netu skierowana jest oferta.
Ma się wyróżniać krótką i przejrzystą umową bez kruczków i niemiłych niespodzianek, połączeniami i smsami bez limitu. Wreszcie internetem 4G LTE z pakietami od 5 do 25 GB. Najdroższy abonament to 39,90 miesięcznie. Roaming UE w standardzie.
Co jeszcze wyróżnia ostrowską ofertę? Całość organizują ludzie stąd.
Nie jesteśmy anonimowi, zawsze stawiamy na jakość – mówią w Info-Necie – nie mamy struktur korporacji, dzięki temu możemy szybko reagować na potrzeby klientów. Zakup usług u lokalnych przedsiębiorców zawsze pozytywnie wpływa na rozwój naszego regionu, a zwiększenie konkurencji to poprawa jakości usług jak i konkurencyjne ceny. Zyski lokalnych firm to wsparcie działalności kulturalnej, sportowej i edukacyjnej.