Od ponad 9 miesięcy nie udaje się wyłonić w drodze postępowania konkursowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. Serial związany z powołaniem nowego dyrektora „czwórki” trwa od maja 2016r. W poprzednim konkursie rozstrzygniętym pod koniec czerwca 2016r. nie udało się wybrać i powołać dyrektora na nową kadencję. Ale – co ciekawe – w kolejnym konkursie ogłoszonym a grudniu 2016, a rozstrzygniętym w styczniu 2017r. – także nie wyłoniono kandydata.

W ostatnim konkursie o fotel dyrektora walczyli:
Wojciech Burkietowicz
Katarzyna Lisiak
Grażyna Stępniewska

konk

 

 

 


Przypomnijmy, że w pierwszym konkursie
o fotel dyrektora walczyło troje kandydatów:
Emil Jesiołowski,
Iwona Gruca (dotychczasowa dyrektor)
Bogumiła Gruszczyńska-Kozan.

Komisja konkursowa nie wyłoniła jednak zwycięzcy, mimo iż w kuluarach mówiło się, że ostatnia kandydatka Bogumiła Gruszczyńska-Kozan ma poparcie senatora PIS Łukasza Mikołajczyka. Dwójka kandydatów otrzymała bowiem tę samą liczbę głosów przydzielanych przez komisję konkursową.

304802

Funkcję dyrektora placówki powierzono Marii Pietrzak. Po pół roku i miasto ogłosiło kolejny konkurs na stanowisko dyrektora. I ponownie komisja konkursowa nie wyłoniła zwycięzcy konkursu. Czy dyrektor pojawi się „z nadanie” czy konkurs będzie ogłoszony po raz trzeci? Serial brazylijski trwa …

2017-01-24 ok24.tv