Przedterminowe zakończenie realizacji drugiego budynku powstającego w ramach drugiego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle oraz rozpoczęcie prac na placu budowy dwóch nowych bloków to najbliższe plany FB Antczak w Ostrowie Wielkopolskim.

Klucze do bloku nr 6 z 32 lokalami o metrażach od 41,71 do 62,65 mkw., którego oddanie do użytku planowano na koniec grudnia 2015 roku, trafią do mieszkańców już na przełomie października i listopada. Obecnie w budynku zakończono prace tynkarskie, na finiszu są prace elewacyjne i wykończenie powierzchni wspólnych. W najbliższych tygodniach zostaną zamontowane balustrady i drzwi wejściowe na klatkach schodowych. Przyspieszenie prac jest wynikiem zarówno sprzyjających warunków realizacyjnych, jak również rosnącego zainteresowania inwestycją – na tym etapie sprzedane jest już blisko 60 proc. dostępnych lokali.

Słoneczne Osiedle 1Z końcem wakacji planowane jest rozpoczęcie realizacji dwóch nowych, jednoklatkowych budynków. W każdym z nich powstanie 14 mieszkań o powierzchni od 41,16 do 89,76 mkw. Planowana cena za mkw. powierzchni wyniesie około 3900 zł.

Kameralne inwestycje w ciągu ostatnich lat systematycznie zdobywały serca nabywców. Polacy tęsknią za okresem, kiedy sąsiedzi byli sobie bliscy, a mieszkanie i cały majątek mogły zostać powierzone komuś pod opiekę. Duże osiedla uniemożliwiają budowanie takich relacji, dlatego co raz bardziej popularne stają się mniejsze bloki i osiedla, w oddalonych od zgiełku miasta rejonach. W nawiązaniu do tego trendu, również my proponujemy mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego kameralne bloki z zaledwie 14 lokalami –  mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Słoneczne Osiedle położone jest w kameralnej dzielnicy Zębców, którą charakteryzuje niska zabudowa oraz dogodna komunikacja z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe i usługowe, nowe przedszkole oraz szkoła podstawowa, która wraz  z boiskiem Orlik sprawia, że inwestycja jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Na całość projektu docelowo będzie składało się ośmiu trzypiętrowych budynków. Do dyspozycji Klientów zostanie oddanych blisko 200 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

2015-07-29 ok24.tv