Tragedia przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu. Z 6-piętrowego bloku, tzw. garażowca wypadła kaliszanka. 59-letnia kobieta zmarła mimo podjętej reanimacji.

ok-101

Do wypadku doszło dziś po 15.00 w bloku na rogu ulicy H. Sawickiej i ul. Podmiejskiej. – Przejeżdżałam tamtędy, gdy nagle zobaczyłam, że  z góry coś leci. Pomyślałam, że to worek. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że to był człowiek – relacjonuje portalowi faktykaliskie.pl wstrząśnięta kaliszanka, która była świadkiem zdarzenia. – Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta wypadła z balkonu mieszkania na 3. piętrze. Funkcjonariusze pracują ciągle na miejscu i ustalają przebieg zdarzenia – dodaje sierż. sztab. Anna Jaworska – Wojnicz, rzecznik kaliskiej policji.

Kobieta przeżyła upadek. Była reanimowana przez załogę pogotowia, ale po kilkunastu minuta zmarła. Prawdopodobnie kaliszanka popełniła samobójstwo, ale policja nie wyklucza też, że mógł to być nieszczęśliwy wypadek. Według świadków kobieta już raz próbowała odebrać sobie życie właśnie przez skok z okna.

2016-02-08 ok24.tv za faktykaliskie.pl